Dideli meškinai

Yra 18 prekių.

Didžiuliai minkštučiai įspūdingo didumo pliušiniai meškinai. Turbūt kiekvienas mažas vaikas ir kiekviena mergina per ...

Daugiau

Subkategorijos

 • 200cm meškinai

  Ypatingai gražūs, dideli - net dviejų metrų dydžio meškinai. Meškino vidus užpildytas specialia vata skirta žaislams, o ne audinių atraižomis ar sunkiu sinteponu (kaip dažnai pasitaiko rinkoje). Tai populiariausias dydis mūsų parduotuvėje. Meškinas švelnus, minkštas ir didelis. O Jūsų gali būti vos per 1-2 dienas. Jei gyvenate Kaune - gali būti Jūsų ir tą pačią dieną. Meškinas pasipuošęs kaklaraiščiu - varlyte. Jis bus puikus šeimos draugas, puikus fotosesijų dalyvis, o prireikus ir pagalvė, gultas ar suoliukas. Puiki dovana mylimam vaikučiui ar merginai.

 • 100cm meškinai

  Labai gražūs, vidutinio ūgio - 100cm dydžio meškinai. Meškino vidus užpildytas specialia vata skirta žaislams, o ne audinių atraižomis ar sunkiu sinteponu (kaip dažnai pasitaiko rinkoje). Šio dydžio meškinas puikiai tiks mažiesiems. Taip pat jis rkeomenduojamas ir gyvenantiems nedideliuose butuose ir taupantiems namų erdvę, bet norintiems didelio meškio. Meškinas švelnus, minkštas ir didelis. O Jūsų gali būti vos per 1-2 dienas. Jei gyvenate Kaune - gali būti Jūsų ir tą pačią dieną. Meškinas pasipuošęs kaklaraiščiu - varlyte. Jis bus puikus šeimos draugas, puikus fotosesijų dalyvis, o prireikus ir pagalvė, gultas ar suoliukas. Puiki dovana mylimam vaikučiui ar merginai. Meškinų yra kelių spalvų, tad tikrai rasite savo norimą didelį meškiną. 

 • 160cm meškinai

  Ypatingai gražūs, dideli meškinai, kurių ūgis net 160cm. Meškino vidus užpildytas specialia vata skirta žaislams, o ne audinių atraižomis ar sunkiu sinteponu (kaip dažnai pasitaiko rinkoje). Aukso viduriukas - meškinas šiek tiek mažesnis už vidutinio ūgio Meškinas švelnus, minkštas ir didelis. O Jūsų gali būti vos per 1-2 dienas. Jei gyvenate Kaune - gali būti Jūsų ir tą pačią dieną. Meškinas pasipuošęs kaklaraiščiu - varlyte. Jis bus puikus šeimos draugas, puikus fotosesijų dalyvis, o prireikus ir pagalvė, gultas ar suoliukas. Puiki dovana mylimam vaikučiui ar merginai. Meškinų yra kelių spalvų, tad tikrai rasite savo norimą didelį meškiną. Mūsų asortimente rasite įvairių stilių didelių meškinų, kurių ūgis nuo 60cm iki 260cm. 

 • Dideli meškinai Vilniuje

  Dideli kokybiški meškinai Vilniuje. Jau turime savo biurą, tad galite atvykti apžiūrėti meškiukų pas mus. Dauguma pardavėjų meškiukus gamina tik pagal išankstinius užsakymus, o pas mus galite atvykti ir meškiukus išsirinkti iškart. Dideli meškinai Vilniuje adresu Kalvarijų g.125. Prieš atvažiuojant paskambinkite telefonu +370 646 55675 Dideli meškinai parduodami ir darbo dienomis ir savaitgaliais. Ir rytais ir vakarais. Svarbiausia paskambinkite prieš atvažiuojant. Didelių meškinų pasirinkimas labai platus. Dideli rožiniai meškinai, dideli balti meškinai, dideli rudi meškinai ir t.t. Naujiena - oranžinės, violetinės, geltonos ir kreminės spalvos meškinai.

  Meškinų dydžiai labai įvairūs. Mažiausi meškiukai yra 50centimetrų dydžio. O didžiausi dideli meškinai 260cm ūgio. Visi didelių meškinų dydžiai: 50cm, 60cm, 80cm, 100cm, 120cm, 140cm, 150cm, 160cm, 200cm, 260cm.

  Dideli meškinai laukia Jūsų. Pradžiugink mylimą žmogų dideliu pliušiniu meškinu.

 • Dideli meškinai Kaune

  Dideliais meškinais Kaune prekiaujame jau nuo 2011 metų. Per tą laiką sukaupėme didžiulę patirtį, didžiulį nuolatinių klientų ir puikių tiekėjų ratą. Pradžioje mūsų asortimente buvo tik pliušinės pandos. Dabar mūsų asortimente jau ne tik pandos, bet ir pliušiniai meškinai. Mūsų dideli meškinai į Lietuvą atvyksta iš daugybės skirtingų valstybių. Naujausi mūsų meškinai atvyksta iš Čekijos. Greitu metu meškiukus pradėsime gaminti ir patys. Tad mūsų asortimentas ypatingai platus. Meškinų spalvų paletė didžiulė, o meškinų ūgių taip pat yra pačių įvairiausių. Nuo vos 50cm dydžio iki 300cm ir didesnių. Dideli meškinai Kaune - Draugystės g.18. Tačiau prieš atvykstant atsiimti meškinų būtinai paskambinkite.


Puslapio draugai: MEŠKINAI