Automobiliams

Yra 19 prekių.

Prekės automobiliams ir automobilistams.Automobilių aksesuarais, diagnostikos įranga, smulki auto elektronika, alkote...

Daugiau

Subkategorijos

 • Video registratoriai

  Video registratorius filmuos visą Jūsų kelionę automobiliu ir bus puikus įrodymas atsitikus nelaimingam įvykiui. Turime įvairių video registratorių. Jei pas mus nerasite norimo - galite užsiakyti ir jį Jums parvešime.

 • Diagnostikos įranga

  Su diagnostikos laidu prijungtu prie kompiuterio galėsite patys atlikti automobilio diagnostiką - trinti klaidas, stebėti variklio parametrus, gesinti lemputes ir t.t.

 • Parkavimosi sistemos

  Parkavimosi sistema padės greičiau pastatyti automobilį. Parkavimosi sistemos su ekranu arba su garsniu signalu pranešančiu apie kliūtį.

 • Inverteriai (12-220V)

  Inverteris suteiks galimybę naudotis paprastais butites prietaisais automobilyje. Kuo galingesnis inverteris tuo galingesnius prietaisus galėsite naudoti. Tiesa - šildymo prietaisams reikės labai galingo inverterio jungiamo prie automobilio akumuliatoriaus. Tačiau kompiuteriams, televizoriukams, telefonams ar kameroms užteks ir žymiai paprastesnio inverterio.

 • Dažų storio matuokliai

  Dažų storio matuoklis padės Jums nustatyti ar automobilis buvo perdažytas. O jei buvoi perdažytas - matysite kiek pritepta glaisto ir kitų medžiagų (liaudiškai - "špakliaus").


Susisiekite su mumis

Skambinkite kasdien 9-22 valandomis.

Telefonas:+370 613 13450

Susisiekite su mūsų ekspertų komanda!
Puslapio draugai: MEŠKINAI