Dideli meškinai

Yra 18 prekių.

Didžiuliai minkštučiai įspūdingo didumo pliušiniai meškinai. Turbūt kiekvienas mažas vaikas ir kiekviena mergina per ...

Daugiau

Subkategorijos

  • 200cm meškinai

    Ypatingai gražūs, dideli - net dviejų metrų dydžio meškinai. Meškino vidus užpildytas specialia vata skirta žaislams, o ne audinių atraižomis ar sunkiu sinteponu (kaip dažnai pasitaiko rinkoje). Tai populiariausias dydis mūsų parduotuvėje. Meškinas švelnus, minkštas ir didelis. O Jūsų gali būti vos per 1-2 dienas. Jei gyvenate Kaune - gali būti Jūsų ir tą pačią dieną. Meškinas pasipuošęs kaklaraiščiu - varlyte. Jis bus puikus šeimos draugas, puikus fotosesijų dalyvis, o prireikus ir pagalvė, gultas ar suoliukas. Puiki dovana mylimam vaikučiui ar merginai.

  • 100cm meškinai

    Labai gražūs, vidutinio ūgio - 100cm dydžio meškinai. Meškino vidus užpildytas specialia vata skirta žaislams, o ne audinių atraižomis ar sunkiu sinteponu (kaip dažnai pasitaiko rinkoje). Šio dydžio meškinas puikiai tiks mažiesiems. Taip pat jis rkeomenduojamas ir gyvenantiems nedideliuose butuose ir taupantiems namų erdvę, bet norintiems didelio meškio. Meškinas švelnus, minkštas ir didelis. O Jūsų gali būti vos per 1-2 dienas. Jei gyvenate Kaune - gali būti Jūsų ir tą pačią dieną. Meškinas pasipuošęs kaklaraiščiu - varlyte. Jis bus puikus šeimos draugas, puikus fotosesijų dalyvis, o prireikus ir pagalvė, gultas ar suoliukas. Puiki dovana mylimam vaikučiui ar merginai. Meškinų yra kelių spalvų, tad tikrai rasite savo norimą didelį meškiną. 

  • 160cm meškinai

    Ypatingai gražūs, dideli meškinai, kurių ūgis net 160cm. Meškino vidus užpildytas specialia vata skirta žaislams, o ne audinių atraižomis ar sunkiu sinteponu (kaip dažnai pasitaiko rinkoje). Aukso viduriukas - meškinas šiek tiek mažesnis už vidutinio ūgio Meškinas švelnus, minkštas ir didelis. O Jūsų gali būti vos per 1-2 dienas. Jei gyvenate Kaune - gali būti Jūsų ir tą pačią dieną. Meškinas pasipuošęs kaklaraiščiu - varlyte. Jis bus puikus šeimos draugas, puikus fotosesijų dalyvis, o prireikus ir pagalvė, gultas ar suoliukas. Puiki dovana mylimam vaikučiui ar merginai. Meškinų yra kelių spalvų, tad tikrai rasite savo norimą didelį meškiną. Mūsų asortimente rasite įvairių stilių didelių meškinų, kurių ūgis nuo 60cm iki 260cm. 


Puslapio draugai: Siurblių remontas Apželdinimas